Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Když jsem se rozhodl prodat své první auto/R Clio I/ volba padla na Renault Mégane I Ph I.Dalo by se říct,že tady začal začátek mého duševního konce /nebo začátek začátku?/.S autem jsem byl spokojený,i když  se tento model se Renaultu koncepčně nepovedl a převládá značná poruchovost,jeho nadčasový design mě uchvátil.Na foru věnovaném tomuto autu se rozhořel topic o modelech.Vědělo se o nich,ale nebyly k sehnání.Skutečně nebyly?

 

A zde pomohla náhoda.Seznámil jsem se se sympatickým človíčkem a zjistil jsem,že to je ten,kdo mě pomůže k modelu mého vozu.Nebudu ho jmenovat,až to tu bude číst,bude vědět,že je to on,že Milane V.?

 

A najednou byl model doma.Radost a pýcha nebrala konce,mám ho hurá.A najednou se ozval v hlavě červíček pokušení.Co sbírat Mégane a mít je všechny,načež mi Milan řekl-"Když něco budu mít a Ty ne,říkej si-nemůžu mít všechno!" A má recht!

 

Takže má sbírka je snaha o to,mít nodelů Renault Mégane a Scénic co nejvíc a co nejkompletněji.Některé kousky jsou velice těžko dostupné a některé jsou přehnaně drahé,ale když ho miluješ,není co řešit.

 

A odtud pramení--:

 

Koupím si jakékoliv auto,pokud to bude Renault Mégane !!!

 

K 18.1.2010 je zde odhadem nafoceno cca 25-30% sbírky.Budu se snažit to nafotit co nejdříve

3.2.2010 přidány další modely

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

PortrétPoslední fotografie

Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 240724
Měsíc: 1495
Den: 43